Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

VAKANTIESLUITING

 Wij zijn gesloten in week 30 en 31. In week 32 zijn wij beperkt bereikbaar. In deze periode kunnen levertijden langer zijn dan gebruikelijk.

Silicone (VMQ) O-ringen 70 Shore A

Ronde siliconenrubber O-ringen 70 Shore A
O-ringen van siliconenrubber worden voornamelijk gebruikt voor afdichtingen en pneumatische systemen. Siliconenrubber O-ringen met een hardheid van 70 Shore A worden meestal gebruikt bij toepassingen met lucht en hogere temperaturen.

Siliconenrubber heeft een uitstekende hittebestendigheid tot ruim 200ºC. Het blijft flexibel bij lage temperaturen tot -70°C en is ook bestand tegen ultraviolet licht, ozon, weersinvloeden en chemicaliën maar niet tegen minerale oliën en vetten. Siliconenrubber O-ringen zijn matig ontvlambaar en veroorzaken geen rookvergiftiging.

Het siliconen materiaal heeft goede elektrisch isolerende eigenschappen en een superieure verouderings- en ozonbestendigheid. Vanwege de hoge mate van fysiologische inertheid wordt siliconenrubber ook in de medische en voedingsindustrie toegepast. Silicone rubber is bestand tegen bacteriën en schimmels. O-ringen van fluorsiliconenrubber zijn geschikt voor toepassingen met oliën en vetten. Deze rubber ringen zijn echter alleen op aanvraag leverbaar.

Silicone rubber O-ringen hebben een temperatuurbereik van -55º tot + 200º C en zijn bestand tegen:
- hoge temperaturen
- veroudering
- weersinvloeden
- diverse chemicaliën
- ultraviolet licht

Ze zijn echter niet bestand tegen:
-brandstoffen
- oplosmiddelen
- minerale oliën en vetten

Exclusieve rubber snoeren of O-ringen die niet op onze website worden aangeboden, kunnen worden besteld. Neem hierover contact met ons op, wij helpen u graag.

o ringrubber ring

Filters

Maateenheid: millimeters

 

Ø D1
Vanaf tot en met
Ø D2
Vanaf tot en met
per pagina
Van hoog naar laag sorteren